با توجه به مهارت و تجربه ای که داریم، شما را تا انتهای مسیر درمانتان همراهی کرده، روند درمانتان را تضمین و برگه ضمانت خواهیم داد.

درمان بیماری های مقعدی در بانوان - کلینیک لیزر جراحی و درمان
تعیین وقت

چرا بیماری های مقعدی در بانوان بیشتر از اقایان دیده می شود؟

نظر به اينكه ناحيه مقعد در بانوان علاوه بر درگير شدن بدنبال مشكلات دفع، با توجه به نزديک بودن به ناحيه تناسلى در معرض مشكلات ناشى از اين ناحيه يعنى زايمان و عوارض آن می باشد و لذا بانوان بسيار بيشتر از آقايان در معرض بيماری هاى ناحيه مقعد می باشند و با توجه به اينكه بانوان به نظافت و زيبايى ناحيه مقعدى و تناسلى خود اهميت ميدهند لذا بدنبال يافتن راهى براى خلاصى از اين ضايعات هستند و هميشه سعى می كنند كه به پزشک خانم مراجعه كنند، زيرا احساس بهترى حين معاينه توسط متخصص خانم دارند تا آقا و كمتر احساس خجالت می کنند و اين احساس راحتى با پزشک خانم باعث مراجعه زودتر آن ها به متخصص بیماری های مقعدی، جهت درمان می شود.

استفاده از پزشک متخصص خانم در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا

مديريت كلنيک ليزر شفا با توجه به تجربه ٢٠ ساله در درمان بيماری هاى مقعدى اقدام به فراهم نمودن محيطى كاملا مناسب جهت حضور بانوان بدون داشتن نگرانى از حضور در محيط مردانه نموده است.

در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا  پزشک متخصص خانم بسيار با تجربه همراه با كادر كمكى خانم جهت درمان بیماری های مقعدی خانم ها بكار گرفته شده است تا بيماران خانم با آرامش خاطر بيشترى اقدام به درمان بیماری خود كنند.

اين بيماری ها در بانوان باعث ايجاد زايده هاى بيرونى (هموروييد خارجى)، خونريزى و درد و سوزش (شقاق يا فيشر)، فيستول، آبسه و يا كيست مويى در ناحيه كمر می شوند.

علت ایجاد بیماری های مقعدی در بانوان چیست؟

به جز بيمارى كيست مويى كه علت ارثى و ژنتيک دارد بقيه بيماری ها به علت يبوست و فشار زياد به ناحيه مقعد و يا به دنبال زايمان بوجود مى آيند و به تدريج پيشرفت كرده و تنها راه درمان براى آن ها برداشتن زوايد با جراحى و يا با ليزر است لازم به ذکر است جراحی زائده های مقعدی نياز به بسترى در بيمارستان، بيهوشى و حضور در اتاق عمل با حضور پرسنل مرد شاغل در اتاق عمل در حالى كه شما پوشش مناسب براى پوشيدن بدن حين عمل را نداريد می باشد و دوران نقاهت بعد از عمل طولانى  است در صورتيكه در درمان با ليزر نياز به بسترى و بيهوشى نيست و عمل در مطب و در محيطى كاملا زنانه و بدون حضور پرسنل مرد انجام و شما ابدا احساس ناراحتى نخواهيد کرد.

درمان شقاق در بانوان

چرا بخش بانوان کلینیک لیزر شفا را برای درمان بیماری های مقعدی انتخاب کنیم؟

کلنيک ليزر شفا با توجه به آگاهى از شرم حضور بانوان در محيط هاى مردانه و معاینه توسط پزشكان مرد بخصوص در مورد بيماری هاى مقعدى سعى در فراهم کردن محيطى كاملا زنانه متناسب با نياز بانوان همراه با جراح متخصص خانم نموده تا از اين راه كمک كوچكى به حفظ سلامت بانوان عزيز نمايد.

 

درمان شقاق در بانوان

درمان فیستول در بانوان

درمان کیست مویی در بانوان

درمان بواسیر در بانوان