با توجه به مهارت و تجربه ای که داریم، شما را تا انتهای مسیر درمانتان همراهی کرده، روند درمانتان را تضمین و برگه ضمانت خواهیم داد.

لیزر بواسیر در بخش بانوان - کلینیک لیزر جراحی و درمان
تعیین وقت

هموروئید چیست؟

بواسیر "Hemorrhoid" به تورم، التهاب و بیرون زدگی عروق خونی قسمت انتهایی روده از دهانه مقعد گفته می‌شود. بواسیر به صورت کلی به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم شده و شدت بیرون زدگی آن به درجات 1 تا 4 تقسیم بندی می‌شود. بواسیر زائده‌ای دردناک است که علاوه بر درد هنگام اجابت مزاج، در فعالیت‌های روزمره هم اختلال ایجاد کرده و بیمار را آزار می‌دهد. دلیل اصلی بروز این بیماری، یبوست و فشار به مقعد در هنگام دفع است. اما دلایل دیگری هم وجود دارند که باعث می‌شوند بواسیر در بانوان پدید آید.

هموروئید چیست؟

درجه بندی های بیماری هموروئید در بانوان

بیماری هموروئید دارای درجه های مختلفی است و در کلینیک لیزر شفا درمان هموروئید بر اساس درجه بندی های آن یا به بیان ساده تر بر اساس میزان شدت آن برای بانوان توسط پزشک خانم انجام می گیرد.
بیماری هموروئید در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا معمولا به سه درجه دسته بندی می شود.

بواسیر درجه ۱

درجه اول که خیلی شدید نیست و در این حالت سیاهرگ های اطراف مقعد دچار تورم میشود .در بیماری درجه اول خونریزی از جمله علایمی است که فرد به بیماری هموروئید پی می برد.

بواسیر درجه ۲

درجه دوم کمی شدیدتر از درجه اول است. سیاهرگ ها گشاد شده در برخی مواقع بیرون زده و بعد دوباره به داخل باز می گردند و فرد به طور موقتی بر آمدگی را حس می کند.

بواسیر درجه ۳

درجه سوم جزو شدیدترین درجه های بیماری هموروئید می باشد که توده ها کاملا بیرون زده اند و به داخل باز نمی گردند و همواره در همین حالت باقی می مانند.

بواسیر درجه ۴

در بواسیر درجه 4 زائده به حدی بزرگ است که حتی با دست هم به داخل برنمیگردد و همواره در بیرون مقعد قرار دارد.سخت ترین ترین نوع بواسیر است و نیاز به درمان فوری دارد

روش های درمان بیماری هموروئید در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا

در پاسخ به اینکه بهترین روش درمان هموروئید چیست، باید گفت بهتر است ابتدا بیماری هموروئید در بانوان توسط پزشک متخصص خانم تشخیص داده شود.
پزشک متخصص پس از تشخیص بیماری می تواند روش های درمان هموروئید را نیز به بیمار ارائه دهد و مناسبترین درمان را برای بانوان انتخاب نماید.

درمان هموروئید در زنان

درمان هموروئید با لیزر در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا
مزایا درمان هموروئید با لیزر

  • درمان با لیزر هموروئید یا بواسیر بدون نیاز به بستری می باشد.
  • عمل هموروئید با لیزر به درمان قطعی و فوری بواسیر می پردازد.
  • با لیزر بواسیر، درمان معمولا در کمتر از نیم ساعت انجام می گیرد.
  • جراحی لیزر هموروئید یا بواسیر باعث کاهش عارضه بی اختیاری مقعد می شود.
  • بعد از عمل جراحی لیزر بواسیر، احتیاجی به پانسمان داخل مقعد نمی باشد.
  • بیمار از روز بعد از جراحی لیزر بواسیر می تواند به کارهای روزمره خود بازگردد.

راه های ارتباط با ما

رزرو نوبت و وقت مشاوره در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا