تعیین وقت

کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر شفا با مدیریت دکتر داود تاج بخش تاسیس شده و همچنین این کلینیک مجهز به تخصصی ترین و بروزترین دستگاه های لیزر ( که امروزه در دنیا استفاده میگردد) می باشد.

کلینیک لیزر شفا از سال 1383 شروع به کار کرده است، این کلینیک فعالیت هایی که تا به حال در بخش عمومی بوده را در بخش خصوصی از لیزر و درمان بیماریهای نشیمنگاه استفاده می نمایند. از آن سال تاکنون حدود 15 سال است که به طور مداوم به این نوع جراحی مشغول می باشیم و در این مدت تجربیات بسیار متعدد و خوبی را در رابطه با بیماریهای ناحیه مقعد کسب نموده ایم این در صورتی است که برخی پزشکان بسیار به ندرت با این بیماری سروکار دارند. بیماریهای مثل هموروئید، فیستول، شقاق و با یک دید خیلی خیلی تخصصی و کلی تر به موضوع پرداخته اند.

چرا کلینیک تخصصی ؟

در کلینیک لیزر شفا فقط و فقط بر روی بیماری های مقعدی تمرکز داشته و تمامی متخصصین در این رابطه دور هم گرد آمده اند. این در صورتی است که برخی از کلینیک ها گهگاهی بیماری های مقعد هم جراحی میکند. یک جراحی عمومی ممکنه در سال 10 جراحی هموروئید یا فیستول و… انجام دهد اما کلینیک لیزر شفا به طور متوسط در ماه حدود 50 تا 70 مورد از این موارد بیماران را درمان می نمایند. چیزی در حدود 200 تا 300 مورد مشابه در ماه ویزیت می شوند که خود این امر سبب می شود تا بعد از مدتی در مورد این نوع بیماریها تجربه عملی خیلی بهتری کسب نماید، هر مریضی را متناسب با موقعیت بیماریش و وضعیت بیماریش معالجه نموده و در نتیجه کارها بسیار تخصصی تر و بهتر و دایرکته شده تر می باشند.